manažer/ka kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vinařství Mutěnice, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti zemědělství - manažer/ka kvality.

Pracoviště: Údolní 1174, 696 11 Mutěnice. Společnost FPD CORPORATION CZ hledá MANAŽERA KVALITY pro své významné dceřiné společnosti Vinařství Mutěnice s.r.o. a Neoklas a.s. FPD CORPORATION CZ je členem mezinárodní investiční skupiny FPD GROUP, která působí ve více jak 40 zemích světa s celkovým kapitálem přes 320 mil. EUR. Zaměstnává více jak 3200 lidí. Investiční skupina je členěná na základě regionálního principu dělby aktivit. Vaším hlavním úkolem bude dohled a zajištění kvality potravinářské výroby, zlepšování systému kvality (ISO 9001, IFS/BRC, HACCP). Jaká bude Vaše náplň práce? o Zabezpečení kontroly vstupních surovin (zejména hroznů) a především hotových výrobků: laboratorní analýza (sudová vína, lahvová jakostní a přívlastková vína) o práce v součinnosti s kontrolními orgány jako je SZPI, KEZ o.p.s., ČIŽP o zabezpečení součinnost při auditech ISO 9001, HACCP, IFS a Tesco standardu. o udržení metrologického řádu (zajištění kalibrace měřidel), a dále součinnost s externími pracovníky v oblasti DDD a ekologie. o aktualizace povinných údajů na etiketě dle legislativy. Jaké jsou naše požadavky? o Dokončené vysokoškolské vzdělání (Bc. nebo Mgr.), znalost a dobrá orientace v legislativě a mezinárodně uznávaných standardech pro bezpečnost potravin. o praxe v oboru, praxe ve vinařství a znalost vinařské legislativy výhodou. o orientace v analytické laboratoři o nutná dobrá znalost MS Office, především Excel, SW Pohoda výhodou. o komunikativní znalost anglického jazyka o samostatnost, odpovědnost, dobré organizační schopnosti Nabízíme: stabilní zázemí úspěšné společnosti, práci v přátelském kolektivu, práci na HPP, velmi dobré finanční ohodnocení, slevy na firemní produkty napříč celou skupinou FPD GROUP, příspěvek na stravné, na pojištění, bonusy/prémie, firemní akce, školení, nástup možný ihned, notebook, mobil. Kontakt na mail: kontakt

Společnost

Vinařství Mutěnice, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Údolní 1174, 696 11 Mutěnice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vinařství Mutěnice, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vinařství Mutěnice, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému