Ostraha - strážný/á

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Valkýra security s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - ostraha - strážný/á.

z.: 21.12.2015, zn. vl.: 22.9.2016, a.: 3.10.2016. Nástup možný ihned. Jedná se o ostrahu majetku klienta, stabilní pracovní místo, ranní - dělené směny. Požadujeme :CERTIFIKÁT STRÁŽNÉHO, čistý výpis z rejstříku trestů, dobrou fyzickou kondici. Info.: telefonicky na kontakt, nebo na kontakt.

Lokalita pracoviště

Štefánikova 1410, 742 21 Kopřivnice 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 900 - 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Valkýra security s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Valkýra security s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému