Ostraha objektu - strážný/á/recepční

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FENIX INTERNATIONAL, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - ostraha objektu - strážný/á/recepční.

Místo výkonu práce: Ostrava Kunčice, Vratimovská 142 Kontakt: telefonicky PO-PÁ 7:00-14:00 hod., emailem Přijmeme strážné na ostrahu objektů Arcelor Mittal - Objekty mají dobrou dostupnost městské dopravy. Nabízíme placené zaškolení, možnost získat certifikát strážný, dlouhodobou spolupráci. Pracovní poměr na HPP i DPP., mzdové ohodnocení od 80 ,--Kč. Po zkušební době poskytujeme stravenky. Požadujeme: čistý RT, spolehlivost, slušné vystupování, minimální dosažené vzdělání - vyučen.

Lokalita pracoviště

Vratimovská 689, 719 00 Ostrava 19 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 500 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FENIX INTERNATIONAL, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FENIX INTERNATIONAL, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému