Grafici - obsluha kopírek

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr.Hana Harantová , HARON hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přípravy tisku - grafici - obsluha kopírek.

Místo práce: Na Moráni č.p. 1689/17, Praha 2 Kontaktujte na e-mail: kontakt Požadujeme alespoň základní znalost grafických programů InDesign, Photoshop, Illustrator, výbornou češtinu a příjemné vystupování. Jedná se o práci přímo se zákazníky, vyrábíme vizitky, razítka, trička, hrnky apod.

Společnost

Mgr.Hana Harantová , HARON

Lokalita pracoviště

Na Moráni 1689, 128 00 Praha 28 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr.Hana Harantová , HARON výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr.Hana Harantová , HARON o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému