Shop asistent v prodejně na Letišti Ruzyně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Agentura PERSEA, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači drogistického zboží, kosmetiky - shop asistent v prodejně na letišti ruzyně.

místo výkonu práce: Letiště Ruzyně kontakt: Jamborová Iveta Ing., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Jedná se o prodej zboží v obchodě; komunikaci se zákazníky (převážně zahraniční klientela); podílení se na chodu prodejny (udržování pořádku a čistoty v prodejně; příjem a doplňování zboží; obsluha pokladny). Práce ve směnném provozu (rovnoměrné rozvržení v režimu krátký/dlouhý týden). Požadujeme: Spolehlivost; pečlivost; příjemné vystupování; komunikativní znalost Aj podmínkou; znalost Rj, popř. přímé zkušenosti s prodejem velkou výhodou. Nabízíme: Zajímavá školení na prodejní dovednosti. Produktová školení od známých značek (např. Channel, Dior, Jameson, Burberry). Atraktivní dárky, které získáte při školení. Odpovídající platové ohodnocení a firemní bonusy. Příjemné pracovní prostředí na letišti v atraktivních prodejnách. Pro nejlepší z Vás "Talent Night" v Paříži. Získáte: Zkušenosti s prodejem širokého sortimentu Sebevědomí v komunikaci v cizím jazyce s mezinárodní klientelou. Nové přátele v dobrém kolektivu. Smlouvu na dobu neurčitou.

Společnost

Agentura PERSEA, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači drogistického zboží, kosmetiky

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

24.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Agentura PERSEA, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Agentura PERSEA, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému