Řidič nákladního automobilu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Uhelné sklady Jihlava a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - řidič nákladního automobilu.

Místo výkonu práce Jihlava. Požadujeme: - řidičský průkaz skupiny C a profesní průkaz podmínkou - strojnický průkaz na kolové nakladače a VZV výhodou - spolehlivost a časovou flexibilitu - praxi v oboru - trestní bezúhonnost a dobrý zdravotní stav - strukturovaný životopis - nástup možný ihned Jedná se o nakládání a rozvoz uhelných paliv, štěrků a písku v Jihlavě a okolí, a to vozidly Avia a DAF. Případně nakládka stroji UNK 320 a UN 050 v areálu společnosti a převoz materiálu VZV. Pracovní doba po-pá 7:00-15:30.

Společnost

Uhelné sklady Jihlava a.s.

Lokalita pracoviště

Mostecká 2715, 586 01 Jihlava 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Uhelné sklady Jihlava a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Uhelné sklady Jihlava a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému