Obsluha CNC dřevařských strojů pro výrobu nábytku

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost B2B Partner s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků - obsluha cnc dřevařských strojů pro výrobu nábytku.

Místo výkonu práce: Plzeňská 3070, Ostrava - Zábřeh Nejprve zaslat životopis na kontakt s uvedeným názvem pracovní pozice. Požadujeme: SŠ technického směru s maturitou dobré komunikační schopnosti pracovitost, samostatnost Nástup možný ihned. Mzda 18000 Kč ve zkušební době, možnost po zkušební době vyšší mzdy

Společnost

B2B Partner s.r.o.

Lokalita pracoviště

Plzeňská 3070, 700 30 Ostrava 30, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti B2B Partner s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost B2B Partner s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému