Obráběči kovů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FRESO comp., s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - obráběči kovů.

z:22.9.2016: A:22.11.2016. Místo výkonu Studénka. Nástup možný ihned. Pracovní doba: 37,5 hod/ týden ve dvou nebo třísměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme:střední odborné vzdělání s výučním listem nebo úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou, dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci. Jedná se o: obrábění kovů, obsluhu obráběcích strojů a zařízení (např. soustruhů, frézek, vrtaček a brusek dle výkresové dokumentace).Zájemci si mohou telefonicky: tel.: kontaktdomluvit termín schůzky nebo e-mailem:kontakt, popřípadě osobně na adrese Matiční 8, Studénka ve dnech PO-Pá od 6,30 do 14,30 hod.

Společnost

FRESO comp., s.r.o.

Lokalita pracoviště

Matiční 8, 742 13 Studénka 3 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FRESO comp., s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FRESO comp., s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému