PPC specialista/tka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost WOW MARKETING s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu - ppc specialista/tka.

Místo výkonu práce: Adámkova tř. 190, Hlinsko NÁPLŇ PRÁCE: správa a optimalizace PPC kampani v inzertních systémech Adwords, Sklik, Facebook, analýzy a vyhodnocování výkonu kampaní a plnění stanovených KPI kampaní, spolupráce na tvorbě marketingových plánů. POŽADAVKY: dobrou znalost Adwords a Sklik (certifikace Google výhodou), praktickou zkušenost se správou a optimalizací PPC kampaní, pokročilou znalost Google Analytics (certifikace výhodou), zkušenosti s Facebook ads a dalšími nástroji rovněž výhodou. Základní znalost AJ a výbornou znalost ČJ. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: pravidelné školení a mentoring od předních českých PPC specialistů, účast na konferencích a panelových diskuzích, možnost profesního růstu, přátelský a neformální pracovní kolektiv a motivační finanční ohodnocení. První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle od 7-20hod. nebo e-mailovou adresou.

Společnost

WOW MARKETING s.r.o.

Lokalita pracoviště

Adámkova třída 190, 539 01 Hlinsko v Čechách 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti WOW MARKETING s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost WOW MARKETING s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému