Specialista/ka PR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Elimat investment s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu - specialista/ka pr.

Místo výkonu práce: Riegrova č.p. 406/1, 779 00 Olomouc. Náplň práce: - příprava PR materiálů organizace včetně textové úpravy - komunikace s médii a veřejností - účast na PR akcích organizace a jejich dokumentace - evidence a zajištění projektové publicity organizace - správa FB, příp. jiných sociálních sítí Požadujeme: - VŠ vzdělání a praxe min.5let v oboru - aktivní přístup k zadaným úkolům - orientace v médiích všeho druhu - zkušenost s propagací činnosti organizace - počítačová gramotnost, prezentační, komunikační a organizační dovednosti související s oblastí public relations, kreativita, pružnost, pečlivost, efektivita, systematičnost - anglický jazyk na komunikativní úrovni - komunikační a prezentační dovednosti Nabízíme: - zázemí prosperující společnosti - zajímavou a perspektivní práci v příjemném prostředí - místo výkonu práce je v centru Olomouce - hlavní pracovní poměr - nástup co nejdříve, dle dohody - 25 dní dovolení - mzda 35.000,- Kč První kontakt možný POUZE mailem.

Společnost

Elimat investment s.r.o.

Lokalita pracoviště

Riegrova 406, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Elimat investment s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Elimat investment s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému