OBSLUHA MALÉ VODNÍ ELEKTRÁRNY, ENERGETIK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Czech Hydro s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - obsluha malé vodní elektrárny, energetik.

Pracoviště: Malá vodní elektrárna Kružberk, 749 01 Vítkov - Podhradí Požadujeme: výuční list v oboru elektro nebo ve strojním oboru, kvalifikace dle vyhlášky č. 50/78 Sb., časová flexibilita, znalost práce s PC, bydliště Vítkov a okolí (dojezdová vzdálenost do 30 minut). Nástup možný IHNED, mzda 20 000 - 22 000 Kč. Náplň práce: zajištění plynulého provozu MVE, obsluha a údržba technologie MVE dle příslušných předpisů a nařízení, oprava drobných závad technologie, vedení denních záznamů o provozu, vypracovávání měsíčních hlášení, zodpovědnost za termíny platnosti příslušných revizi a zkoušek technologie, komunikace s dotčenými organizacemi - povodí, energetika, atd. První kontakt je možný pouze telefonicky nebo e-mailem. KO: Pavlík František, tel. kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

Czech Hydro s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Czech Hydro s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Czech Hydro s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému