Kontrolor kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost METAL TRADE COMAX, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - kontrolor kvality.

Náplň práce: Odpovědnost za specifikované činnosti v oblasti kontroly a řízení kvality Zjišťování příčin snížené kvality a navrhování opatření k nápravě Zajišťování požadované kvalitativní úrovně vstupů, procesů a výstupů a organizace komplexního systému řízení jakosti Vyhodnocování jakosti a kvality výrobků, výkonů, služeb a jiných výstupů Stanovování způsobů hodnocení a třídění jakosti, přejímacích podmínek, postupů a výstupů Sledování a vyhodnocování ekonomických ztrát a nekvality Zpracování a zajišťování tvorby technických norem a normativů Zajišťování uplatňování tvroby technických norem a normativů Zajišťování uplatňování norem příslušnými uživateli včetně kontroly a dozoru Provádění revizí a zkoušek technické způsobilosti technických zařízení podle stanovených technických předpisů, norem a bezpečnostních předpisů Zajišťování aktualizace evidence norem a vyřazování neplatných norem Požadujeme: Střední vzdělání s maturitou strojírenského směru Praxe na obdobné pozici vítána Znalost práce v IS MS Navision vítána Znalost práce na PC (zejména Excel, MS Office) Samostatnost, svědomitost, pečlivost, přesnost Nabízíme: Odborné zaškolení 13. plat 5 týdnů dovolené Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění Dotované závodní stravování Firemní společenské akce

Lokalita pracoviště

Litovel 36, 783 21 Chudobín (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti METAL TRADE COMAX, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost METAL TRADE COMAX, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému