Měřič kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ČEGAN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - měřič kvality.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Požadavky - práce v nepřetržitém provozu, základy znalosti práce na PC(word, excel, e-mail, QI - výhodou.Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost. Dodržování bezpečosti práce na pracovišti, uklízení pracovního stolu a přilehlých prostor. Náplň práce - kvalitativní kontrola výrobků v provozu lisovna plastů - kontrola dodržování výrobní dokumentace - dodhled nad dodržováním balících předpisů - kvalitativní školení operátorů (interní, externí reklamace) - práce s měřidly - uvolňování výroby - má pravomoc zastavit výrobu z důvodu nekvality výrobku - řešení zjištěných nedostatků s QM - práce s PC,provádí záznamy z měření(písemné, elektronické) Zaměstnanecké výhody: stravenky, závodní stravování, týden dovolené nad zákoník práce, zajímavou a samostatnou práci, perspektivní a stabilní zaměstnání, odpovídající mzdové ohodnocení včetně benefitů Místo výkonu práce: Husova 1693/35, Šlapanice u Brna, 664 51

Společnost

ČEGAN s.r.o.

Lokalita pracoviště

Husova 1693, 664 51 Šlapanice u Brna (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 105 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČEGAN s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČEGAN s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému