Technolog recyklačních linek obalového a plochého skla

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ENVY RECYCLING s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech - technolog recyklačních linek obalového a plochého skla.

Požadované vzdělání: střední/vysokoškolské,technického směru (strojní/elektro) Požadovaná praxe a dovednosti: -min. 5 let ve výrobním procesu -schopnost vedení malého pracovního kolektivu -technická a organizační kreativita, týmová spolupráce -nástroje analýzy rizik, řízení efektivity výrobních procesů -základní komunikace v anglickém, popř. německém jazyce -uživatelská znalost MS Office, osvojené základy ISO 9000, -mobilita v rámci ČR Podmínky: -mzda 25 - 35 tis .Kč, možnost dalšího zvýšení dle schopností -služební auto-po zapracování na pozici -příspěvek na stravu - nabízíme pracovní poměr z počátku na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení při vzájemné spokojenosti. Místo výkonu práce: Stráž pod Ralskem - průmyslová zóna

Společnost

ENVY RECYCLING s.r.o.

Lokalita pracoviště

Stráž pod Ralskem 170, 471 27 Stráž pod Ralskem, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

23.12.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
  • Němčina - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ENVY RECYCLING s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ENVY RECYCLING s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému