Kontrolor kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DIRAC Industries s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech - kontrolor kvality.

Manipulace se zbožím v případě zjištění neshody. Tvorba CAR reportů - příprava odmítnutého zboží pro reklamaci Tvorba a kontrola aktuálnosti dokumentů pro vstupní kontrolu zboží Tvorba pracovních instrukcí a formulářů pro závěrečné elektrické měření pro odd.výroby (OM) Provádění Line Auditu - kontola prvního a posledního finálního produktu - kontola dodržování pracovních instrukcí, PPAP, FMEA, spolupráce na přípravě - kontrola vzorků Prezentace závad na pravidelných poradách odd. výroby Zastavení výroby v případě zjištěné neshody Vystavení záznamů a fotografie o zjištěné neshodě Školení pracovníků odd. výroby Schovalování, kontrola a evidence přípravků a forem Práce s programem VERO a internetem Metrologie Vedení záznamů o kalibracích, měřících zařízení Připrava analýz, Interní audit, Úroveň vstupní kvality

Lokalita pracoviště

K Automobilce 585, 280 02 Kolín 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DIRAC Industries s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DIRAC Industries s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému