LADIČ/-KA, INTONÉR/-KA, SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA KONCERTNÍCH KLAVÍRŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PETROF, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Výrobci a opraváři hudebních nástrojů - ladič/-ka, intonér/-ka, servisní technik/-čka koncertních klavírů.

Místo výkonu práce: Na Brně č.p. 1955, 500 06 Hradec Králové 6 LADIČ/-KA, INTONÉR/-KA, SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA KONCERTNÍCH KLAVÍRŮ - PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody - Náplň práce: práce ve výrobě pianin a klavírů, aktivní podíl na prodeji či prezentaci pian v ČR a v zahraničí - Požadujeme: VŠ vzdělání; precizní znalost regulace klavíru i pianina; znalost oboru stavby pian (či v příbuzném oboru) + 3 roky praxe v oboru a praxi s přípravou klavírů na koncert; praxi s prodejem či prezentací pianin (práce na showroomu či v obchodu s piany, přípravou pian pro mezinárodní veletrhy); velmi dobrou hru na piano (přednost - hudební vzdělání); jazykovou vybavenost - rodilý mluvčí RJ, další jazyk NJ (přednost mají uchazeči s aktivním pracovním pobytem v zemi cca 2 roky); ochotu k zahraničním služebním cestám; reprezentativní vystupování a ŘP sk. B; výhodou je i právní vzdělanost - Nabízíme: dovolená navíc, stravenky, zvyšování a prohlubování kvalifikace - V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: kontakt

Společnost

PETROF, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Na Brně 1955, 500 06 Hradec Králové 6, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Dělník v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Výrobci a opraváři hudebních nástrojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PETROF, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PETROF, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému