Zdravotní laborant pro klinickou biochemii

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká laboratorní s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zdravotní laboranti - zdravotní laborant pro klinickou biochemii.

místo výkonu práce: Jeseniova 780/101, Žižkov kontakt: Klíma Ladislav Bc., tel.: kontakt, v pracovní dny od 8:00 do 15:30, e-mail: kontakt Vzdělání v oboru zdravotní laborant, atetace a registrace výhodou, pracovní doba od 7:00 do 15:30 a od 13:30 do 22:00. Náplň práce: Odborná práce ve zdravotnické laboratoři. Stravenky, pět týdnů dovolené, 3 dny Sick days.

Společnost

Česká laboratorní s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jeseniova 780, 130 00 Praha 3 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

4.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká laboratorní s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká laboratorní s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému