In-styl Hořovice s.r.o. je rodinná firma s dlouholetou tradicí zabývající se výrobou nábytku jak designového moderního, tak replik starožitného nábytku. Spolupracuje s architekty a interierovými designéry při zařizování interierů a při výrobě atypického nábytku. Její další činností je prodej starožitností, interiérových doplňků a restaurování starožitného nábytku, při kterém dbá na původní technologie povrchových úprav. Při výrobě nábytku je pro ni důležité precizní provedení, vysoká kvalita a hlavně spokojenost zákazníka.

Truhlář

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 20 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Hledáme člověka, který by chtěl rozšířit řady našeho kolektivu. Pokud do své práce umíš dát trochu toho srdíčka a jsi přesvědčený, že řemeslo má zlaté dno, napiš nám, budeme se těšit! :) Jsi manuálně zručný, spolehlivost je tvá silná stránka a stereotypní práce není nic pro tebe?! Tak hledáme právě tebe do naší rodinné firmy.

Hledáme člověka, který by chtěl rozšířit řady našeho kolektivu.
Pokud do své práce umíš dát trochu toho srdíčka a jsi přesvědčený, že řemeslo má zlaté dno, napiš nám, budeme se těšit! :)
Jsi manuálně zručný, spolehlivost je tvá silná stránka a stereotypní práce není nic pro tebe?! Tak hledáme právě tebe do naší rodinné firmy.

Náplň práce: výroba nábytku, truhlářské a restaurátorské práce, doprava nábytku služebním vozem.
Nabízíme: dobré platové ohodnocení, prémie dle odvedené práce, zázemí stabilní
firmy s možností kariérního růstu.
Požadujeme: praxi v oboru, vyučení v oboru výhodou, samostatnost, spolehlivost, řidičský průkaz skupiny B, fyzickou zdatnost.
kontak emailem či telefonicky

Společnost

In-Styl Hořovice s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2004
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Kozojedy 4, 26762 Zaječov (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Tvůrčí práce, design a umění
Profese: Truhlář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Truhlář, Stavební truhlář, Leštič dřeva

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Ostatní

  • Práce v terénu, ne v kanceláři
  • Kolektiv 30-40let
  • Adrenalinová práce
  • Zásadně bez kravaty
  • Není třeba žádný cizí jazyk
  • Je si kde zakouřit

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • důslednost - pokročilý
  • schopnost a chuť učit se nové věci - pokročilý
  • Řidičské oprávnění sk. B - pokročilý
  • praxe - pokročilý

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště - Řemeslné práce

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti In-Styl Hořovice s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost In-Styl Hořovice s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému