TECHNOLOG

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TATRA METALURGIE a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Důlní a hutní technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech - technolog.

z:19.2.2016, zn.vl.:26.9.2016, a.: 30.11.2016. Pracovní náplň: - samostatně vypracovává technologické a kontrolní postupy pro výrobu výkovků, - určuje specifikaci výchozích hutních materiálů, včetně náhradních materiálů, - řídí průběh zkoušek nového nářadí, navrhuje úpravy a změny pro zdokonalení technologie, - spolupracuje na vývojových pracích v oblasti technologie, - samostatně zajišťuje úkoly vyplývající z potřeb výroby a vztahující se k jím zajišťované činnosti, - zpracovává podklady pro poptávkové řízení, - navrhuje opatření k dosažení progresívní produktivity práce, kvalitnějších a hospodárnějších výsledků, vedoucích k racionálnímu a komplexnímu využití materiálu, energie. Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání technického směru, - technicky kreativní osobnost schopnou samostatného přístupu k řešení, - znalost technologie tváření kovů - výhodou, - přesnost s důrazem na funkčnost i detail, - středně pokročilou znalost anglického jazyka, - praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti - kovárenství, v délce alespoň 2 let - výhodou, - znalosti CAD podmínkou, - znalost FMEA, statistického řízení procesů, - znalost systému EBS Oracle výhodou, Nabízíme: - zajímavou práci ve stabilní společnosti, - motivační ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům, - firemní benefity - závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, Kontakt: tel.: kontakt, e-mail: kontakt.

Společnost

TATRA METALURGIE a.s.

Lokalita pracoviště

Areál Tatry 1447, 742 21 Kopřivnice 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TATRA METALURGIE a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TATRA METALURGIE a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému