JUNIOR SPECIALISTA LOGISTIKY - ODDĚLENÍ KONTROLY A PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech - junior specialista logistiky - oddělení kontroly a plánování výroby.

A16 26/9/2016 Náplň práce: " plánování výroby a nákup materiálu " analýza materiálových toků a skladových zásob v interních systémech " komunikace s dodavateli " operativní řešení problémů s dodávkami " komunikace napříč odděleními v HMMC " podpora řízení výroby " reporting Požadujeme: " VŠ vzdělání " praxi na obdobné pozici velkou výhodou " komunikativní znalost anglického jazyka " dobrá znalost MS Office (zejména Excel) " velmi dobré komunikační schopnosti " zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita kontakt - viz výše

Lokalita pracoviště

Hyundai 700, 739 51 Dobrá, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému