projektant liniových staveb - kabeláže

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INTAR a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři projektanti, konstruktéři v oblasti elektronických komunikací - projektant liniových staveb - kabeláže.

Kontakt telefonicky 8-16hod., e-mailem Odborná kvalifikace elektrotechnického směru, znalost AutoCAD nebo Microstation, MS Office, flexibilita, samostatnost, loajalita ke společnosti, řidičský průkaz Nabízíme: stravenky, dovolená navíc, výkonnostní odměny, nepeněžní benefity, možnost dalšího vzdělávání, příjemné pracovní prostředí

Společnost

INTAR a.s.

Lokalita pracoviště

Bezručova 81, 602 00 Brno 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INTAR a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INTAR a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému