Kuchař/ka pro firemní stravování

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Randstad, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - kuchař/ka pro firemní stravování.

z:3.2.2016, zn. vl.: 26.9.2016, a.: 4.11.2016. Pro našeho významného klienta - Automotive společnosti BROSE CZ Kopřivnice, hledáme pracovníky na pozici kuchař/kuchařka pro firemní stravování.Náplň práce: Příprava teplých a studených jídel, salátů. Příprava minutek pro speciální akce. Operativní řízení v kuchyni. Hospodárné využívání surovin při zachování kvality. Koho hledáme: SOU vzdělání v oboru kuchař. Minimálně 3 roky praxe v oboru. Schopnost rozdělit a zorganizovat práci. Velké pracovní nasazení pod tlakem. Schopnost pracovat ve 3 směnném provozu. Nabízíme: Příplatky za noční směny, práci o víkendech (40%) a st. svátcích (100%)Svozová doprava a ubytování ZDARMA. 13. plat vyplácený před Vánoci a dovolenou, podíl na hospodářském výsledku v závislosti na odpracovaných měsících v roce. Dotované obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát). Našim zaměstnancům nabízíme celou řadu benefitů. Práce v čistém prostředí v moderní výrobní hale a přátelském kolektivu. Hlaste se na tel.: kontakt, nebo na e-mail: kontakt

Společnost

Randstad, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslový park 302, 742 21 Kopřivnice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

5.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Randstad, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Randstad, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému