ELEKTROMONTÉR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LUMEN Servisní s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - elektromontér.

NÁPLŇ PRÁCE:samostatně provádí elektromontážní a jím svěřené činnosti na stanoveném úseku či části zakázky v předmětu a čase, provádí manuální práce na svěřeném pracovišti při řešení poruchových a kalamitních stavů, řídí se pokyny nadřízeného zaměstnance a plní je v zadaném termínu. POŽADAVKY:SOU/ÚSO elektro vzdělání, osvědčení dle vyhláška 50/1978 Sb. - min. § 5, manuální zručnost, ŘP"B"- výhodou, bydliště v Jihočeském kraji - České Budjěovice výhodou. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení závislé na kvalitě a výsledcích odvedené práce - mzda 105 Kč/ hod. včetně 50 % prémie, možnost odborného růstu, místo výkonu: Jihočeský Kraj - České Budějovice Nástup ihned nebo dohodou V případě zájmu zašlete písemnou přihlášku s životopisem na personální oddělení společnosti, na adresu: kontakt, do předmětu mailu prosím uveďte název pracovní pozice, na kterou reagujete.

Společnost

LUMEN Servisní s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nemanická 2722, 370 10 České Budějovice 10, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 105 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LUMEN Servisní s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LUMEN Servisní s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému