DĚLNÍK OPRACOVÁNÍ POLOTOVARŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MICONEX s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci ostatních výrobků - dělník opracování polotovarů.

Náplň práce: obrábění hran plastových polotovarů a výrobků, vrtání, závitování, zahlubování plastových dílů dle platné výkresové a průvodní dokumentace začišťování/opracování plastových desek skalpelem a planžetou pravidelná údržba svěřených strojů dodržování pravidel BOZP spolupráce a podílení se na zlepšování systémů procesů, jakosti, tvorbě technologických a pracovních postupů ve výrobě Požadujeme: SOU/SŠ – řemeslný obor, popřípadě praxe ve výrobě průkaz VZV výhodou, ŘP sk. B výhodou manuální zručnost, flexibilita, logické myšlení, samostatnost, nekonfliktní jednání fyzická zdatnost, pečlivost, flexibilitu čtení ve výkresové dokumentaci výhodou Nabízíme: zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti práce v čistém a bezprašném prostředí zajímavá práce v zakázkové výrobě práce v nepřetržitém provozu zajímavé mzdové ohodnocení, systém zaměstnaneckých benefitů možnost osobního rozvoje pracovní poměr v 1. fázi na dobu určitou Místo výkonu práce: Liberec Datum nástupu: dle dohody, ihned Další informace o společnosti najdete na kontakt. Prvotně prosím o zaslání Vašeho životopisu e-mailem, případně jej přineste na první schůzku ...

Společnost

MICONEX s.r.o.

Lokalita pracoviště

Partyzánská 601, 460 01 Liberec 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci ostatních výrobků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

28.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MICONEX s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MICONEX s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému