montážní dělnice - výstupní kontrola

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost K - CONSULT plus, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci ostatních výrobků - montážní dělnice - výstupní kontrola.

První kontakt emailem nebo telefonicky (7-13 hod.) Práce v chráněné pracovní dílně - pouze pro zdravotně hendikepované dvousměnný provoz - ranní a odpolední směny - úvazek dle dohody, nástup možný ihned práce ve výstupní kontrole - požadujeme pečlivost, zodpovědnost Čistá mzda: 95Kč/hod. v případě zájmu volejte přímo uvedenou kontaktní osobu Místo výkonu práce: provoz Modřice, areál KOVOLITU a.s. - Nádražní 344, 664 42 Modřice

Lokalita pracoviště

Nádražní 344, 664 42 Modřice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci ostatních výrobků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 95 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

7.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti K - CONSULT plus, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost K - CONSULT plus, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému