GRAFIK JUNIOR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MEDIA a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační - grafik junior.

Kontakt: předem e-mailem: kontakt Co vás čeká: Tvorba grafických návrhů od skic až po výslednou podobu a jejich stylizování podle zadání Grafické návrhy různých typů nosičů reklam, grafické zpracování do výroby Grafické zpracování návrhů inzerce, katalogů, webových stránek, letáků, bannerů, billboardů, vizitek, výrobků, loga atd. Tvorba corporate identity Spolupráce s týmem při výrobě propagačních materiálů a předmětů Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: Kreativitu a grafické cítění Ovládat práci na PC Výhodou bude, pokud budete umět Znalost práce v grafických programech Indesign, Photoshop, Ilustrator atd. Zaměstnanecké výhody: Zázemí stabilního týmu, kde se klade důraz na vzájemnou spolupráci Flexibilní pracovní dobu, která se dá se přizpůsobit Vašim požadavkům Práce na hlavní pracovní poměr, možnost zkráceného úvazku či externí spolupráce Další vzdělávání se v oboru Platové ohodnocení dle zkušeností

Společnost

MEDIA a.s.

Lokalita pracoviště

Botanická 252, 362 63 Dalovice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Grafik v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MEDIA a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MEDIA a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému