Manipulační dělník - dělnice - jeřábník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TRANSPORTA CZECH REPUBLIC a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha jeřábů - manipulační dělník - dělnice - jeřábník.

Místo výkonu práce: Průmyslová 42, Chrudim Možnost i jako B R I G Á D A. Náplň práce: obsluha jeřábu, výpomoc při vázání (upínání) materiálu, drobná zámečnická práce při montáži výrobní a ostatní pomocné práce. Požadujeme: platný jeřábnický a vazačský průkaz Zaměstnanecké výhody: zajímavá různorodá práce, osobní rozvoj, příspěvek na stravování, odpovídající mzdové ohodnocení. První kontakt učiňte prosím na shora uvedeném telefonním čísle Po-Pá 7-15hod., e-mailovou adresou či přímo na provozovně.

Společnost

TRANSPORTA CZECH REPUBLIC a.s.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 42, 537 01 Chrudim 1 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Jeřábník v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Obsluha jeřábů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 80 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • průkaz jeřábníka

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TRANSPORTA CZECH REPUBLIC a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TRANSPORTA CZECH REPUBLIC a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému