POKLADNÍ hospodářsko-finančního odboru Městského úřadu Chrastava

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MĚSTO CHRASTAVA hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky - pokladní hospodářsko-finančního odboru městského úřadu chrastava.

Místo výkonu práce: Město Chrastava - Městský úřad Chrastava Platové zařazení: 8. platová třída (odměňování podle zák. č. 262/2006 Sb. a nař. vl. č. 564/2006 Sb.) Charakteristika vykonávané činnosti - vedení příjmové a výdajové pokladny města včetně devizové pokladny - správa místních poplatků ze psů, místních poplatků za užívání veřejného prostranství, místních poplatků ze vstupného, evidence a výdej cenin - vymáhání nedoplatků na místních poplatcích (výměry, výzvy, exekuční příkazy) - evidence smluv o pronájmu pozemků v majetku města, správa výběru nájemného Požadavky: - min. střední vzdělání ekonomického směru s maturitní zkouškou - znalost práce na PC (Office: zejména Word a Excel na dobré uživatelské úrovni) - znalost vedení účetnictví - dobré komunikační schopnosti a odolnost vůči stresu - praxe ve veřejné správě výhodou - praxe v obdobných oblastech vykonávané činnosti výhodou - řidičský průkaz sk. "B" výhodou Zákonné předpoklady: - předpoklady podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb. Zájemci předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti: - přesné označení výběrového řízení - jméno, příjmení a titul zájemce - datum a místo narození - státní příslušnost zájemce - místo trvalého pobytu zájemce - číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana - datum a podpis zájemce Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce: - strukturovaný životopis, ve kterém jsou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se shora uvedených činností, - osobní dotazník včetně fotografie (tiskopis je k dispozici na webových stránkách města Chrastava nebo je možno si ho vyzvednout v sekretariátu městského úřadu), - výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce - ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání Pracovní poměr: na dobu neurčitou Předpokládaný termín nástupu: duben 2017 Lhůta pro podání přihlášky: 31. října 2016 do 12.00 hod Způsob podání přihlášky: písemně na adresu: Město Chrastava, nám. 1. máje 1, 463 31 Chrastava telefon: kontakt, kontakt e-mail: kontakt; kontakt Obálku označte textem: Výběrové řízení na místo pokladní hospodářsko-finančního odboru

Společnost

MĚSTO CHRASTAVA

Lokalita pracoviště

náměstí 1. máje 1, 463 31 Chrastava (Liberecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MĚSTO CHRASTAVA výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MĚSTO CHRASTAVA o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému