Asistent/ka prodeje - prodavač/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Marie Zymová hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení - asistent/ka prodeje - prodavač/ka.

Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu pište na e-mail: kontakt Upřednostňujeme zkušenosti s prodejem v oboru, se zájmem o módu a aktuální trendy v této oblasti Pokud jste: " nadšenec " baví Vás stále na sobě pracovat " máte raději práci v komorním prostředí " nemáte problém aktivně komunikovat se zákazníkem " chcete nabízet atraktivní zboží " a dělat lidem radost Můžeme právě Vám nabídnout " odpovídající ohodnocení dle délky dosavadní praxe, znalosti a zkušenosti v prodeji nejlépe textilního zboží " možnost ovlivnit svůj příjem " aktivní podíl na Vaši seberealizaci " práci v příjemném prostředí " firemní výhody Benefity: Zaměstnanecký program v rámci skupiny

Společnost

Marie Zymová

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 70 - 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Marie Zymová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Marie Zymová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému