montážní dělník ve strojírenské výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost K - CONSULT plus, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - montážní dělník ve strojírenské výrobě.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (7-13 hod.) Pouze pro zdravotně hendikepované Práce v chráněné pracovní dílně Jednosměnný pracovní poměr - ranní směny dle dohody i zkrácený úvazek s nižším počtem směn Čistá mzda: 95Kč/hod. Zaučíme na pracovní pozici - požadujeme manuální zručnost Místo výkonu práce: provoz Modřice, areál KOVOLITU a.s. - Nádražní 344, 664 42 Modřice

Lokalita pracoviště

Nádražní 344, 664 42 Modřice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 95 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti K - CONSULT plus, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost K - CONSULT plus, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému