Operátor ve výrobě/montážník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kollmorgen, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - operátor ve výrobě/montážník.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. (8-16 hod.) Manuální přesnost a zručnost o Ochota pracovat ve třísměnném provozu od pondělí do pátku o Minimální vzdělání SOU s výučním listem o VÝHODOU vzdělání v oboru strojním nebo elektro (praxe není podmínkou) Zaměstnanecké výhody: o 5 týdnů dovolené o Čistá výroba, profesionální přístup o Vyjímečný balíček benefitů o Výborná dostupnost o Zajímavé a férové platové ohodnocení Místo výkonu práce: Evropská 864, 664 42 Modřice

Společnost

Kollmorgen, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Evropská 864, 664 42 Modřice (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kollmorgen, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kollmorgen, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému