Optici nebo optometristé

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost dioptra optik s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti oční optiky a optometrie - optici nebo optometristé.

Jedná se o pozici "optici nebo optometristé" !!! Místo výkonu práce: Dykova 152, 353 01 Mariánské Lázně (občasné vysílání na služební cestu na provozovnu v Chebu, Svobody 15). Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: v rámci otevírací doby provozovny (Po-Pá 8:30-17:30 h). Náplň práce: práce v provozovně oční optiky. Požadujeme: vzdělání v oboru, občanská bezúhonnost, flexibilita, alespoň částečná znalost práce na PC. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 9:00-16:00 h) anebo e-mailem.

Společnost

dioptra optik s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dykova 152, 353 01 Mariánské Lázně 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti dioptra optik s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost dioptra optik s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému