Pomocná síla do kuchyně - pouze pro OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Americký fond o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocníci v kuchyni - pomocná síla do kuchyně - pouze pro ozp.

První kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně ÚT - PÁ 11:30 - 15:00h Pouze pro OZP a OZZ, nevhodné pro psychiatricky postižené. Prvotní kontakt e-mail - zašlete informaci, proč máte zájem u nás pracovat, kolik hodin týdně a od kdy. Více informací naleznete na kontakt a na facebooku 10-Z Pracovní úvazek zkrácený 12 nebo 16 nodin týdně Pracovní doba: 7:00-11:00, 11:00-15:00, 15:00-19:00 hodin

Společnost

Americký fond o.p.s.

Lokalita pracoviště

Husova 196, 602 00 Brno 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocníci v kuchyni v oboru Gastronomie

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

2.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Americký fond o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Americký fond o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému