Detektivové/strážní v obchodním řetězci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RETAIL SECURITY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - detektivové/strážní v obchodním řetězci.

Místo výkonu: Starokolínská 1816,190 16 Praha 9-Újezd nad Lesy Kontakt: Kopičová Martina, tel.: kontakt(PO-PÁ: 8-15hod), e-mail: kontakt POŽADAVKY: Výhodou osvědčení o rekvalifikaci strážný (případně zajistíme) Požadujeme výpis z rejstříku trestů potravinářský průkaz, výhodou znalost kamerových systémů, dobrá fyzická kondice, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce POPIS: ochrana a ostraha majetku klienta, pochůzková činnost, NABÍZÍME: výkonostní odměny AKCE: Přiveď kamaráda a po jeho zkušební době tě čeká finanční odměna Práce v Obchodních řetězcích po celé Praze

Společnost

RETAIL SECURITY s.r.o.

Lokalita pracoviště

Starokolínská 1816, 190 16 Praha 916 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RETAIL SECURITY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RETAIL SECURITY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému