Osobní asistent sociálních služeb (v domácí péči)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Podané ruce - osobní asistence hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - osobní asistent sociálních služeb (v domácí péči).

PRACOVIŠTĚ - Havířov Nástup - říjen 2016 nebo dle dohody - co nejdříve Hledáme pracovníka v sociálních službách pro terénní sociální službu Podané ruce - osobní asistence Požadujeme min. kurz pro přímou obslužnou péči "Pracovník v sociálních službách", ošetřovatelský kurz, SŠ vzdělání sociálního nebo zdravotnickélho směru, bydliště na území města Havířova,v blízkém okolí Nabízíme - HPP, práce během dne Kontakt pro bližší info a domluvu osobní schůzky - Bc. Lucie Kučová - telefon kontakt(PO-PÁ 8 - 16 hod.) email kontakt

Společnost

Podané ruce - osobní asistence

Lokalita pracoviště

Malý Koloredov 811, 738 01 Frýdek-Místek 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 800 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Podané ruce - osobní asistence výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Podané ruce - osobní asistence o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému