telefoní operátor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Comdata Czech a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - telefoní operátor.

Kont.: CV zaslat na e-mail: kontakt . Náplň práce:-odbavování příchozích a odchozích hovorů a řešení požadavků zákazníků, nabídka služeb-práce s PC /práce s interní databází/-administrativní činnost související s chodem call centra. Nabízíme:-pracovní smlouva na dobu určitou v délce 12 měsíců s možností prodloužení -směnný provoz Po-Ne, 8-20 hod.-plánování směn vždy 14 dní dopředu-placené zaškolení zaměstnanecké benefity-stravenky,výhodné volání,multisport karta a další, -1,5 měsíce docházka do společnosti, po zapracování možné pracovat z domova. Očekáváme: -komunikativnost, dobré vyjadřovací schopnosti a zodpovědnost -časovou flexibilitu -dobrou znalost práce na počítači -zkušenost na call centru, nikoli podmínkou

Společnost

Comdata Czech a.s.

Lokalita pracoviště

Drahobejlova 1073, 190 00 Praha 9 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Comdata Czech a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Comdata Czech a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému