Prodavač/-ka spotřebního materiálu do tiskáren - Praha

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PENDA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - prodavač/-ka spotřebního materiálu do tiskáren - praha.

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte na adresu kontakt. Místo výkonu práce je pobočka Praha 6-Hradčanská nebo Praha 8-Florenc!!! Náplň práce je celkové zajištění chodu prodejny TisknuLevne.cz, kde tento internetový obchod je specializován na prodej tiskáren a spotřebního materiálu všech značek. Vyžadujeme pozitivní přístup, ochotu se učit novým věcem a prozákaznický přístup. Nabízíme možnost osobního rozvoje a profesního růstu v prosperující firmě. Na bližší informace se ptejte na kontakt

Společnost

PENDA s.r.o.

Lokalita pracoviště

Milady Horákové 64, 160 00 Praha 6 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PENDA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PENDA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému