Prodavač/ka textilního zboží

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Textil Soldán s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - prodavač/ka textilního zboží.

PRACOVIŠTĚ Kroměříž - Náplň práce: obsluha zákazníků, přebírka a uspořádání zboží, spolupráce při nákupu zboží, další drobné činnosti spojené s prodejnou a prodejem… - Požadavky: profesionální komunikaci při osobním kontaktu se zákazníky, přívětivé, vstřícné a ochotné vystupování k zákazníkům i spolupracovníkům, zájem o sortiment textilu (zejména bytový textil, dětský textil, metráž a galanterie) a bohaté zkušenosti s nakupováním v obchodech s textilem, pečlivost, pracovitost, svědomitost, zodpovědnost a schopnost logického myšlení - Výhodou: zkušenosti s maloobchodním prodejem, zájem o šití a výrobky z textilních materiálů, znalost práce s PC a internetem. - kontakt osobně na pracovišti Po-Pá v době 8:00-17:00 hod., nebo písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: kontakt, popř. kontakt telefonicky Po-Pá v době 7:00-19:00 hod.

Společnost

Textil Soldán s.r.o.

Lokalita pracoviště

Vejvanovského 469, 767 01 Kroměříž 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 300 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Textil Soldán s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Textil Soldán s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému