Specialista/tka - zákaznického centra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EFSETE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodejci po telefonu - specialista/tka - zákaznického centra.

Místo výkonu práce: Roháčova 3339/5, Moravská Ostrava Kontakt: telefonicky kontakt, emailem kontakt. Jsme nejrychleji rostoucí Call Centrum na Moravě. Zajišťujeme pravidelný koučing pro operátory. Pracujeme v nových a moderních kanceláří v centru Ostravy. Neustále rosteme a zdokonalujeme naše technologické zázemí. Nebaví Vás neustále nastavovaní mantinelů a hranic pro získání Vašich provizí? Nebaví Vás pravidelné upravovaní pracovních podmínek? Nebaví Vás nesmyslné sankciování za všechno možné? Zaplatíme Vám, každý Váš prodej Nestropujeme Váš výdělek Na nic si nehrajeme, jsme akviziční Call Centrum, jsme EFSETE Pravdila si nastavujete Vy sami Máš nadšení a vášeň pro obchod, motivaci dosahovat výsledků Máš vynikající komunikační a prodejní dovednosti Máš příjemný hlasový projev bez logopedických vad Máš zkušenosti s prodejem po telefonu a prací v call centru Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít Požadujeme pouze výborné komunikační schopnosti Zaměstnanecké výhody: Fixní plat + neomezené prémie (výdělky až 30 000,- čistého) Spolupracujeme s největšími partnery ve svém oboru Standartní dovolená + 3 sick day Firemní výuka angličtiny Flexibilní začátek/konec pracovní doby ndividuální rozpočet na osobnostní růst Individuální rozvržení pracovní doby Firemní Notebook, mobilní telefon, dotovaný paušál Sleva na firemní výrobky/služby Nástup možný ihned. Práce na HPP plný, zkrácený

Společnost

EFSETE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Roháčova 3339, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EFSETE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EFSETE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému