CAD Designer - junior

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Snoeks Automotive CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Průmysloví a produktoví designéři - cad designer - junior.

NÁPLN PRÁCE: Příprava a úprava technické dokumentace a výkresů dílů v návaznosti na jejich změny a revize Evidence požadavků na úpravu technické dokumentace, plánování harmonogramu změn a komunikace jejich provedení s vedoucím změny Podílení se na vývoji nových dílů Příprava detailu reworků pro reworkáře Vážení a fotografování produktů a následná editace fotografií Distribuce a evidence technické dokumentace ve Snoeks automotive CZ Spolupráce na vytváření grafických návrhů a image společnosti v souladu s platnou politikou a cíli organizace POŽADAVKY Min. SŠ vzdělání technického směru Aktivní znalost AJ Zkušenosti ideálně na podobné pozici - výhodou Pokročilá znalost MS Office Znalost SW Solid Works - výhodou Samostatnost, preciznost Znalost grafického softwaru (Photoshop, GIMP) Technické kreslení, znalost výrobních technologií VHODNÁ PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY NABÍZÍME: dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění nebo penzijní připojištění, bonusy na Vánoce / dovolenou, zaměstnanecké akce, občerstvení na pracovišti zdarma, stravenky, flexi pasy, jazykové kurzy, školení, možnost kariérního růstu, práce v dynamické a rozvíjející se holandské společnosti - možnost navštívit centrálu v NL, pracovní doba 7:00 - 15:30 V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Kateřinská 103, 417 42 Krupka 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Návrhář v oboru Tvůrčí práce a design
Alternativní názvy profese: Průmysloví a produktoví designéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Snoeks Automotive CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Snoeks Automotive CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému