Vedoucí technického úseku

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TREVOS, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti technického rozvoje - vedoucí technického úseku.

Profil pozice: Zkušený manažer ideálně technického zaměření. Náplň práce Vedení technického úseku, motivace podřízených ve svěřeném útvaru a jejich podpora v odbornému růstu. Stanovování výzkumných a vývojových plánů v souladu se strategií organizace. Zajištění modernizace, vývoje a vyhledávání nových technologií ke zvýšení efektivity výroby. Implementace a ověřování nových výrobních postupů a technologií, optimalizace stávajících výrobních metod. Sledování vývoje techniky a technologií. Reprezentování organizace na odborných konferencích. Požadujeme VŠ vzdělání v technickém oboru (ideálně elektrotechniky, světelné techniky) nebo managementu 5 let praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti. Analytické schopnosti a manažerské dovednosti (motivace, vedení a řízení týmu) Pokročilá znalost anglického jazyka. Ochotu cestovat a účastnit se vzdělávacích seminářů. Nabízíme Zajímavou práci a samostatnou pozici s možností seberealizace. Možnost dalšího odborného růstu, vzdělávací kurzy, školení. Moderní pracovní prostředí vybavené špičkovou technologií. Adekvátní finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a dosažených výsledků. Finanční bonusy, prémie, notebook, telefon, příspěvky na penzijní připojištění a na stravování.

Společnost

TREVOS, a.s.

Lokalita pracoviště

Turnov 34, 511 01 Turnov 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti technického rozvoje

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TREVOS, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TREVOS, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému