Řidič autobusů v městské hromadné dopravě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ABOUT ME s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě - řidič autobusů v městské hromadné dopravě.

Společnost ABOUT ME s.r.o. provozuje pravidelné linky městské a příměstské autobusové dopravy v systému PID (Pražské integrované dopravy). Nabízíme: průměrná hrubá mzda cca 25 000,- Kč, (od 110,- Kč / hod.) stejná hodinová sazba pro řízení a pro čekání, pravidelné měsíční odměny, náborový příspěvek 10 000,- Kč (po ukončení zkušební doby), stravenky, ubytování hrazené zaměstnavatelem (pro mimopražské), jízdné na MHD Praha zdarma, pravidelné školení řidičů zdarma, pracovní uniforma (stejnokroj) zdarma, zdravotní péče, dlouhodobou perspektivní spolupráci, individuální osobní přístup, zánovní autobusy. Požadujeme: řidičský a profesní průkaz sk .D, dopravně psychologické vyšetření, výpis z karty obvodního lékaře, výpis z karty řidiče, výpis z rejstříku trestu, pojistku odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli (můžeme zařídit).

Společnost

ABOUT ME s.r.o.

Lokalita pracoviště

U továren 770, 102 00 Praha 102 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič autobusu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 24 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

30.6.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • zdravotní průkaz

Minimální vzdělání

  • Základní škola

Řidičské oprávnění

  • D - autobusy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ABOUT ME s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ABOUT ME s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému