Řidič - pro rozvoz čerstvých potravin v Plzeňském kraji

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MADETA a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - řidič - pro rozvoz čerstvých potravin v plzeňském kraji.

Přijmeme do hlavního pracovního poměru řidiče pro rozvoz čerstvých potravin v Plzeňském kraji. Pracovní doba: po-pá Plat: 88 kč/hod+30% prémie+cestovní náhrada 70 Kč/den Bonusy: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, Požadavky:řidič.průkaz sk.C,profesní průkaz, dopravně psychologické vyšetření,karta do dig.tachografu, čistý TR Nástup možný 1.10.2016 Životopisy zasílejte na e-mail: kontakt Bližší informace na tel.: kontakt

Společnost

MADETA a. s.

Lokalita pracoviště

Jateční 1723, 301 00 Plzeň 1 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 88 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MADETA a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MADETA a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému