Řidiči MKD

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost POLYMARK TRANS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - řidiči mkd.

Místo pracoviště: - Pod školou 604, Líbeznice Prvotní kontakt: - tel.: kontakt - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: - přijmeme řidiče ŘP sk. C pro mezinárodní kamionovou přepravu - nutný platný ŘP sk. C, profesní průkaz, karta řidiče, psychotesty Zaměstnanecké výhody: - jistota práce v zavedené společnosti, služební telefon, možnost parkování v místě bydliště

Společnost

POLYMARK TRANS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pod školou 604, 250 65 Líbeznice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti POLYMARK TRANS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost POLYMARK TRANS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému