Operátor skladování

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MOTORPAL, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - operátor skladování.

Místo výkonu práce Jihlava, Humpolecká 5. Charakteristika pracovní pozice: – provádí příjem a výdej zboží; - provádí vykládku a nakládku mezizávodové dopravy; – spravuje určené zboží; – spolupracuje při inventarizaci; – provádí evidenci na PC; – jednosměnný provoz Požadavky: – vzdělání: výuční list; - oprávnění k řízení VZV; – zkušenosti s procesem skladování – znalost ovládání PC; optimálně znalost Infor – zodpovědnost, flexibilita, pracovitost

Společnost

MOTORPAL, a.s.

Lokalita pracoviště

Humpolecká 313, 586 01 Jihlava 1 (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MOTORPAL, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MOTORPAL, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému