SKLADNÍK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Teknia Uhersky Brod, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník.

Základní znalost práce na PC, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, zkušenost se skladovacím čtecím zařízením a praxe s VZV výhodou. Příjem a výdej materiálů, polotovarů a hotových výrobků včetně inventarizace, třídění a uložení vratných obalů, zpracování, evidence a expedice výrobků podle objednávek, vybavení dokumentace pro expedici, přesun materiálu, polotovarů a hotových výrobků ručně, manipulačními a VZV. 25 dnů dovolené, příspěvek na dopravu, na penzijní připoojištění, na stravování a další benefity. Kontakt e-mailem.

Společnost

Teknia Uhersky Brod, a.s.

Lokalita pracoviště

U Dvora 1090, 687 51 Nivnice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Teknia Uhersky Brod, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Teknia Uhersky Brod, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému