Vykonavatel soudního exekutora

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Schafferová Jaroslava, Mgr. - soudní exekutorka hledá vhodného kandidáta na pozici Soudní vykonavatelé - vykonavatel soudního exekutora.

Své životopisy zasílejte již nyní na e-mail: kontakt Požadované dovednosti čistý výpis z trestního rejstříku, řidičský průkaz sk. B, znalost práce s PC, dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, fyzická zdatnost, pečlivost, diskrétnost, spolehlivost, samostatnost, vykonané kvalifikační zkoušky pro vykonavatelé výhodou časovou flexibilitu Soudní exekutor Mgr. Jaroslava Schafferová, exekutorský úřad Brno - venkov, se sídlem Špitálka 122/33, 602 00 Brno přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na pozici VYKONAVATELE SOUDNÍHO EXEKUTORA. Náplní práce je provádění exekuční činnosti v terénu v rámci celé ČR, osobní i telefonická jednání s účastníky řízení. Nabízíme práci ve specifické oblasti, možnost profesního rozvoje, odpovídající ohodnocení s dynamickou složkou, práci na hlavní pracovní poměr. Nabízíme: práci na plný úvazek, odpovídající platové ohodnocení. Nástup možný ihned.

Společnost

Schafferová Jaroslava, Mgr. - soudní exekutorka

Lokalita pracoviště

Špitálka 122, 602 00 Brno 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Schafferová Jaroslava, Mgr. - soudní exekutorka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Schafferová Jaroslava, Mgr. - soudní exekutorka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému