JUNIOR SPECIALISTA - ODDĚLENÍ NÁKUPU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) - junior specialista - oddělení nákupu.

A16 26/9/2016 pracovní doba 7 - 15,30 hod. Náplň práce: " zajišťování požadovaného vybavení a položek MRO (vybavení nutné pro údržbu a opravy) " každodenní interní komunikace s ostatními odděleními a externí komunikace s dodavateli " jednání s dodavateli, vyjednávání cen " správa údajů v systému SaP " práce s interním systémem Vaatz " pravidelný reporting Požadujeme: " vysokoškolské vzdělání " praxe v oblasti nákupu výhodou " komunikativní znalost anglického jazyka " znalost MS Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint) " komunikativnost a prozákaznický přístup " asertivita, zodpovědnost, samostatnost " schopnost pracovat pod tlakem a na více úkolech zároveň " řidičský průkaz sk. B kontakt - viz výše

Lokalita pracoviště

Hyundai 700, 739 51 Dobrá, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému