JUNIOR SPECIALISTA SVAŘOVNY - ODDĚLENÍ KONTROLA KVALITY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) - junior specialista svařovny - oddělení kontrola kvality.

A16 26/9/2016 Náplň práce: " řešení záležitostí a procesů v oblasti kvality týkajících se přesnosti karoserie " analýza příčin zjištěných odchylek a jejich reportování " návrhy ke zlepšení a následná spolupráce při jejich zavádění " denní spolupráce s dodavetelem a jeho pravidelné procesní audity " příprava schvalovacích protokolů k novým dílům Požadujeme: " SŠ/VŠ technického směru; ideálně v oblasti automotive, kvalita, materiálové inženýrství apod., praxe výhodou " komunikativní znalost anglického jazyka " uživatelská znalost MS Office " alespoň základní znalost CAD systému (Catia, Ideas, apod.) " řidičský průkaz sk. B kontakt - viz výše

Lokalita pracoviště

Hyundai 700, 739 51 Dobrá, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému