Manažer/ka nákupu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost E.Mi - International s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) - manažer/ka nákupu.

Pozice: Manažer/ka nákupu Požadavky: Pozor!!! Práce v týmu E.Mi!!! E.Mi - ambiciózní tým profesionálů. Zpřístupňujeme radost z tvorby a vytváření krásy pro všechny! Přidejte se k těm, kteří jsou vždy v trendu! Tým E.Mi hledá manažera nákupu Prioritou společnosti je kvalita a vysoká úroveň služeb, proto hledáme do svého týmu profesionály, kteří jsou ochotni pracovat a rozvíjet se. Požadavky : Vysokoškolské vzdělání; Zkušenosti s mezinárodními nákupy min. 1-3 let; Dobrá znalost anglického a ruského jazyka (slovem a písmem), znalost českého jazyka podmínkou; Dovednosti ve vedení jednání; Osobní charakteristiky: analytické schopnosti; iniciativa; vytrvalost; orientace na výsledek; komunikační schopnosti; spolehlivost.Pracovní náplň: hledání nových výrobků a dodavatelů; uzavírání a zajištění mezinárodních smluv; vedení jednání a obchodní korespondence s logistickými společnostmi a brokery ohledně, podmínek spolupráce a optimalizace dodávek; kontrola a zajištění dodávek ve všech fázích - od zadání do obdržení objednávky, včetně kompletní agendy; vystavení potřebné související dokumentace (harmonogramy dodávek, osvědčení, povolení, licence); - dohlížení na včasnost vývozních a dovozních plateb; - analýza dodávek z hlediska efektivity, výpočet výrobní ceny odebíraného zboží; vyřízení reklamací. Pracovní podmínky: mzda (platební výměr + prémie), mladý, kreativní a neustále rostoucí tým, účast v odborných trénincích. Nástup: od 1.10.2016 Mzda: od 20 000,- Kč Kontakt: první kontakt emailem, Bogatyreva Olga, e-mail: kontakt Místo výkonu práce: náměstí Hynka Kličky č.p. 219 Příbram VI-Březové Hory

Společnost

E.Mi - International s.r.o.

Lokalita pracoviště

náměstí Hynka Kličky 219, 261 01 Příbram 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti E.Mi - International s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost E.Mi - International s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému